Publicat 09 Sep 2021 | Reactualizat 26 Sep 2021 | Expiră 09 Oct 2021

Angajam Agent Vanzari

15 posturi

Candidatul ideal

Cautam persoane care vor sa înceapă o cariera in domeniul vanzarilor, dinamice si dornice de a invata lucruri noi. Care sunt cerintele noastre? Permis de conducere cat. B, autoturism personal, abilitati de comunicare si buna dispoziție. Program flexibil. Nu se necesita experienta.

Descrierea jobului

Angajatul sa aibe bune abilitati de comunicare si buna dispoziție, sa fie deschis , sa aibe reponsabilitate si beneficiile vor fii pe masura.

Bun venit in Familia Kirby! De peste 100 de ani, sistemele noaste profesionale au depasit asteptarile clientilor nostri la nivel mondial.

Angajam Agent Vanzari  -  IR'MAR PREMIUM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles