de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Angajam Agent Vanzari Showroom

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atitudine proactiva, persoana responsabila,dinamica
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
Experienta in domeniul vanzarilor produselor de iluminat, constituie un avantaj.
Orientare catre client, identificarea si intelegerea nevoilor acestora;
Gandire analitica, atentie la detalii, capacitate rapida de decizie si concluzionare, eficienta;
Persoana orientata spre rezultate si motivata de posibilitatea de a obtine venituri suplimentare in functie de implicare si performanta

Descrierea jobului

​Gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor;
Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei tehnico-comerciale specifice;
Propunerea de solutii personalizate in conformitate cu proiectele clientilor;
Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Urmarirea incasarii sumelor datorate de catre client;

NEON LIGHTING este un furnizor important de produse si solutii de iluminat, in plina expansiune, fondat in Cluj-Napoca, in anul 1994.

NEON LIGHTING deține o infrastructură moderna de depozitare, productie, montaj si distributie: - 6 magazine si depozite in regim en-gros si en-detail in Cluj-Napoca, Bucuresti, Baia Mare, Satu Mare, Oradea,Timisoara si Sibiu. - 1 showroom ”Magia Luminii” in Cluj-Napoca.

NEON LIGHTING opereaza atat pe piata romaneasca cat si pe piata Europeana. Distribuitor al unor marci de renume, NEON LIGHTING este importator si distribuitor exclusiv in Romania al produselor producatorilor polonezi NOWODVORSKI, SIGMA si ACB.

Echipa noastra detine certificari specifice in domeniu, este foarte bine pregatita in domeniul sistemelor electrice, in special sisteme de iluminat interior si exterior si are capacitatea de a proiecta si furniza sisteme de iluminat ce folosesc tehnologii electrice avansate.

Expirat
Angajam Agent Vanzari Showroom  -  Neon Lighting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles