Publicat 24 Oct 2008 | Reactualizat 22 Nov 2008 | Expiră 24 Nov 2008

Angajam Agent Vanzari cu experienta in domeniul Birotica si papetarie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-persoana serioasa si responsabila, dedicata si dornica sa progreseze pe plan profesional si personal
-abilitati de prezentare, comunicare si negociere
-personalitate organizata
-dorinta de afirmare intr-o cariera in vanzari
-atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, putere de convingere
-spirit de initiativa, orientat spre rezultate si atingerea obietivelor propuse

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Activitatea de vanzari se bazeaza pe sistemul pre-sales. Candidatul va reprezenta firma in relatiile cu clientii existenti si potentiali din zona alocata.

Cerinte:

-experienta in vanzari intr-o firma de profil constituie un avantaj
-carnet de conducere cat. B
-afinitate pt. tinuta business
-cunostinte de baza in utilizarea calculatorului: Windows XP, MS Office 2003

Responsabilitati:

-identificarea clientilor potentiali
-intretinerea relatiilor cu clientii existenti
-intocmirea ofertelor
-negocierea preturilor
-intocmirea comenzilor
-incheierea de contracte comerciale de vanzare-cumparare
-implementarea politicii de vanzari promovata de companie
-cresterea vanzarilor prin atragerea de noi clienti
-urmarirea creantelor

Oferta (bonusuri, beneficii):

-salar fix + comision din incasari + bonus
-autoturism de serviciu
-telefon de serviciu
-training in cadrul firmei
-posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o o companie competitiva, tanara si in plina ascensiune

S.C. C&S Top Office S.R.L. este o companie care are ca obiect de activitate distributia de produse de birotica si papetarie.
Portofoliul de produse al companiei cuprinde papetarie, birotica, echipamente,IT, consumabile, mobilier de birou, peoduse protocol si personalizari,etc. Pentru distributia acestora catre clienti firma utilizeaza o infrastructura logistica la standarde inalte.
Compania si-a realizat pana in prezent obiectivele si isi bazeaza activitatea viitoare pe o echipa de tineri, competenti, dinamici si dedicati, orientati cu prioritate catre deservirea intereselor clientilor.

Expirat
Angajam Agent Vanzari cu experienta in domeniul Birotica si papetarie  -  C&S Top Office SRL