de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Reactualizat 09 Apr 2019 | Expiră 11 Apr 2019

Angajam Șef parc auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare tehnice (constituie avantaj);
  • Experienta anterioara pe un post;
  • Atitudine pro-activa, orientat spre solutii, rezistenta la stres;
  • Cunostinte operare PC;
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- raspunde de parcul auto:
- creare si actualizare dosar termene asigurari, garantii, inspectii;
- predarea si primirea autovehiculelor pe baza de Proces Verbal;
- inmatricularea autovehiculelor;
- urmarirea repararii masinilor care au CASCO de la incepere dosar pana la scoaterea masinii din service si incasarea daunei;
- realizare ITP masini sau indrumarea si urmarirea realizarii lui unde e cazul;
- reinnoire asigurari masini sau indrumarea si urmarirea reinnoirii unde e cazul;
- programarea si urmarirea realizarii reviziilor;
- verificarea generala saptamanala/lunara a starii masinilor;
- cautarea celei mai bune oferte de la dealeri pentru achizitia de piese auto;
- cautarea celei mai bune oferte de revizii/reparatii de la service-uri;
- realizare dosar leasing unde e cazul;
- urmarirea achizitiei masinii de la contractare si plata pana la ridicarea acesteia;
- gestionarea magaziei parcului auto;
- tinerea gestiunii anvelopelor de iarna/vara si schimbarea acestora la service;
- gestionarea stocului de consumabile pentru masini;
- controlul soferilor:
- verificarea consumului de carburant la masini si respectarii traseelor;
- atribuirea de consumuri corespunzatoare la masini;

Pro Conect este unul din cei mai importanti parteneri in instalatii de telecomunicatii din tara. Societatea deruleaza proiecte in instalari, constructii retele, mentenanta pentru Upc si Vodafone, in toata tara.

Expirat
Angajam Șef parc auto  -  PRO Conect

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles