Publicat 13 Mar 2008 | Expiră 14 Mar 2008

Analyst IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent informatica, cibernetica sau cu pregatire si experienta echivalenta

Cunostinte baze de date ( Oracle, SQL Server )

Eficient in definirea si modificarea querries SQL, Scripturi VB, JavaScript, ASP, PHP

Cunostinte Office: Word, avansat Excel ex ( tabele pívot, functii de analiza ), PowerPoint

Limba engleza functionala

Cunostinte de baza retele, specific legat de tehnologiile client server, legaturi la bazele de date

Constituie un avantaj cunostinte de contabilitate si statisca

Constituie avantaj cunostinte de administrare baze de date

Persoana interesata de acest post este o persoana dinamica, pregatita sa acumuleze cunostinte noi si sa-si demonstreze experienta profesionala prin solutii viabile la problemele existente dovedind un interes sustinut fata de ceea ce este inovator in domeniu.

Persoana interesata manifesta o atitudine pozitiva fata de cerintele postului si actioneaza ca un membru al echipei

Descrierea jobului

Pozitia presupune administrarea functionala a unei baze de date Oracle, design si prelucrarea de scripturi SQL cat si mentenanta aplicatiilor front-end aferente.Se urmareste ca persoana care preia acest post sa evolueze in cadrul companiei spre un administrador de baze de date. In functie de aptitudini alte oportunitati profesionale pot aparea.

Compania A&A Medical SRL, specializata in distributia de medicamente, actionand la nivel national are o deschidere pentru un Analyst IT.

Expirat
Analyst IT  -  A&A Medical

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles