Publicat 12 Apr 2006 | Reactualizat 16 Apr 2006 | Expiră 13 Mai 2006

analist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana cu inclinatii catre munca de cercetare, pregatire si notiuni de lichid cromatografie, GLP, bioanalitica

Descrierea jobului

analist-cercetator
acitivitati de controlul calitatii medicamentului
preparare de probe si analiza HPLC (lichid cromatografica)
dezvoltare si validare metode de dozare HPLC
publicare articole in reviste de specialitate, participare la congrese
oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un domeniu de interes international

Descrierea companiei

companie activa in domeniu cercetarii farmaceutice
nucleu de profesionisti de mare clasa

Expirat
analist  -  Biopharmacy

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles