Publicat 14 Feb 2006 | Reactualizat 20 Feb 2006 | Expiră 17 Mar 2006

Analist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare economice, de preferat de marketing
Cunostinte solide de Excel, Power Point, Word, Access, Outlook, Internet,
Cunostinte de baze de date,
Experienta de minim 2 ani in activitati similare

Dinamic, flexibil, organizat, capacitate de analiza si sinteza, comunicativ si abilitati de relationare, creativ si cu initiativa

Descrierea jobului

Administrarea bazelor de date de marketing,
Coordonarea fluxurilor de informatii de marketing interne si externe
Participarea la derularea campaniilor si actiunilor de marketing (marketing direct, e-marketing)
Participarea la realizarea materialelor de promovare

Mediu de lucru creativ
Echipa tanara
Tichete de masa
Sistem de bonusuri

Descrierea companiei

Unicul operator privat de protectie sociala din Romania

Mai multe informatii pe www.casoc.ro

Expirat
Analist  -  Casa Sociala a Constructorilor