Publicat 28 Sep 2005 | Expiră 29 Oct 2005

Analist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- bune aptitudini de culegere, prelucrare, analiza si sinteza de date si informatii;
- aptiudini de planificare, organizare si implementare de sistem;
- aptitudini de raportare;
- disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Titularul postului va asigura activitatile de auditare, control, consultanta, culegere, analiza si sinteza informatii, setarea si analiza indicatorilor de sistem.

Descrierea companiei

Productie si distributie.

Expirat
Analist  -  Murfatlar Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles