Publicat 09 Mai 2007 | Reactualizat 08 Iul 2007 | Expiră 08 Iul 2007

ANALIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PREGATIRE : -STUDII SUP. DE LUNGA DURATA IN CADRUL UNOR FACULTATI CU PROFIL ECONOMIC
( FINANTE - CONTABILITATE )
ABILITATI SI APTITUDINI NECESARE :
- CUNOSTINTE F. BUNE DE CULTURA GENERALA SI DE SPECIALITATE
- ABILITATI AVANSATE DE UTILIZARE A COMPUTERULUI ( INTERNET , EXCEL , SI PROGRAME DE CONTABILITATE )
- CAPACITATE DE ANALIZA , SINTEZA , ABSTRACTIZARE SI INTERPRETARE CORECTA A INFORMATIILOR DE SPECIALITATE
-DISPONIBILITATE PT. PROGRAM PRELUNGIT SI DEPLASARI IN AFARA TARII
- CUNOASTEREA LEGISLATIEI IN VIGOARE
- PERSOANA PERFECTIONISTA , MOTIVATA , ACTIVA

Descrierea jobului

- COORDONAREA ACTIVITATILOR DIN DEPARTAMENTUL FINANCIAR -CONTABIL
- GESTIONAREA SISTEMULUI FINANCIAR -INFORMATIC
- REALIZAREA UNOR ANALIZE DE SPECIALITATE

FIRMA ROMANO- ITALIANA , FONDATA IN 1993 , PRODUCATOARE DE CABLURI SI CONDUCTORI ELECTRICI .

Expirat
ANALIST  -  SC Electroplast .SA