Publicat 20 Mai 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Analist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru aceasta pozitie dovedeste:

- Abilitati excelente de organizare si prioritizare,

- Atentie sporita la detalii si capacitate foarte buna de analiza;

- Abilitati avansate de operare MS Office (Excel, Power Point), Acces,

- Energie si pragmatism in atingerea obiectivelor asumate;

- Deschidere pentru a învăța lucruri noi si nu in ultimul rand, inițiativă.

Descrierea jobului

- Intocmeste situatii, rapoarte si analize ale activitatii de vanzare si elaboreaza alte tipuri de rapoarte zilnice / saptamanale / lunare / trimestriale / anuale, cerute de catre management;
- Monitorizeaza activitatea fortei de vanzare
- Monitorizeaza indicatorii operationali de performanta in domeniul vanzarilor;
- Analizeaza variatiile fata de buget;
- Realizeaza predictii in ceea ce priveste vanzarea si viteza de rotatia a stocurilor;
- Propune strategii de optimizare a desfasurarii activitatii prin promotii si eficientizare stocuri;
- Repartizeaza bugetul de achizitii pe categorii de produs in functie de indicii de perfomanta aferenti si gestioneaza alcatuirea sa conform acestei repartizari.

Esvida Pharma este o companie tanara, specializata in marketarea si promovarea produselor farmaceutice.

Expirat
Analist  -  ESVIDA PHARMA.S.R.L.