ANALIST VANZARI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii, finalizate in domeniul economic;
- Experienta 2 ani intr-un post similar – reprezinta un plus;
- Experienta in domeniu - constituie un avantaj;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Cunostinte foarte bune de operare pe computer ( Excel, Word, Power Point, Microsoft Outlook, internet ).
- Foarte buna comunicare scrisa / verbala;
- Persoana organizata, perseverenta, serioasa, dinamica;
- Adaptabilitate la schimbare;
- Capacitate de a lucra in conditii de stres si cu deadline atunci cand este necesar;
- Domiciliul: Bucuresti;

Descrierea jobului

- Realizeaza si sustine activitatile si procesele desfasurate in cadrul Departamentului;
- Ofera suport clientilor;
- Intocmeste rapoarte zilnice si periodice;
- Tine evidenta si intocmeste oferte pe diferite canale de distributie;
- Pregatire si prelucrare date ptr comenzi;
- Liste de preturi, oferte si promotii, procese-verbale, introducere produse noi, modificare preturi;
- Rezolva neconcordantele pe platformele IKA;
- Setare parametrii articol client.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Tichete de masa;
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie tanara si dinamica;
- Posibilitate de promovare.

Firma Josi este o companie tanara, cu potential mare si ambitii pe masura. A luat fiinta ca o afacere de familie, cu numai doi angajati si, in scurt timp, a devenit unul din principalii distribuitori de produse lactate pentru marile magazine din Bucuresti si judetul Ilfov. Josi Logistic va ofera o gama variata de produse lactate cum ar fi: branza de vaci, oaie si capra din diferite zone ale tarii, cascaval - diferite sortimente, branza topita, iaurt, sana, smantana, lapte batut, unt si margarina si, pe langa acestea, masline si oua.

Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos