ANALIST VANZARI

ALS BETON SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem o echipa cool si cautam un coleg sau colega cu care sa impartasim atat munca dinamica cat si buna dispozitie din companie. Daca apreciezi acest stil de munca si ai 2 ani experienta in vanazari/ analiza vanzari/ contractare/ relatii cu clientii- furnizori/ operare de date am putea fi buni colegi.
Daca esti o persoana organizata, atenta la detalii, pentru care munca cu documente oficiale (contracte, facturi, baze de date) este o placere atunci postul ti se va potrivi perfect.
Daca ai si experienta in domeniul materialelor de constructii sau al constructiilor jobul va fi simplu pentru tine.
Daca locuiesti in zona Chiajna-Rosu sau in cartierele Militari sau Militari Residence jobul ar putea fi destul de aproape de tine.
Limba engleza si MS Office (in special Excel ) sunt importante pentru a face fata cerintelor, deci ne asteptam sa le stapanesti bine.
Daca responsabilitatile de mai jos sunt din aria ta de competenta asteptam CV-ul tau si te vom contacta ca sa discutam detaliile postului.

Descrierea jobului

Postul este destinat oferirii de suport colegilor din departamentul comercial pentru care vei pregati urmatoarele :
- gestionarea bazei de date a clientilor
- emiterea contractelor si a actelor aditionale conform termenelor comerciale agreate cu clientii
- emiterea de proforme
- urmarirea fluxului de documente in relatia cu clientii
- verificarea solvabilitatii clientilor

Oferim un salariu motivant, bonus anual de performanta.
Decontam combustibilul in cazul in care utilizezi masina pentru a veni la serviciu.

ALS BETON este una dintre cele mai importante companii ce activeaza in domeniul materialelor de constructii din Romania.

Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 26 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos