Publicat 09 Iul 2007 | Expiră 09 Iul 2007

Analist vanzari si costuri

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Preferabil licentiat al ASE
Experienta intr-un post similar de minim 1 an
Excelenta cunoastere a programului Excel, Cunoasterea PowerPoint si Ciel constituie avantaj
Rapiditate, lucru in echipa, bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Gestionarea costurilor pentru key-accounts (facturi, calcul sume, relatia cu clientul etc.)
Medierea relatiei intre departamentele Comercial si Contabilitate in privinta compensarilor
Raportarea generala privind costurile (discounturi, bonusuri, servicii marketing etc.) pentru departamentul comercial, diverse rapoarte privind target-urile
Administrarea bugetelor agentilor de vanzari

Beneficii:
Pachet salarial motivant
Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala

Descrierea companiei

Lider national FMCG in domeniul lactate

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Analist vanzari si costuri  -  CONFIDENTIAL