Publicat 12 Mai 2010 | Expiră 13 Iun 2010

Analist solduri

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana cu initiativa care sa stie sa prezinte si sa concluzioneze asupra datelor din raportarile facute
Abilitati de comunicare in cadrul echipei cu care lucreaza si cu clientii
Persoana responsabila
Experienta relevanta in lucru cu KA
Experienta relevanta pe partea de planning financiar
Experienta intr-un post similar minim 3 ani

Descrierea jobului

Responsabilitati

Contabilitate primara
Urmarirea si analiza soldurilor contabile ale clientilor KA (hypermarketuri) precum si cele ale retelei de distributie
Urmarirea si analiza contractelor cu clientii KA, urmarirea taxelor fixe si procentuale bazate pe CA estimata/realizata
Comunicarea permanenta cu clientii in vederea confirmarii soldurilor.
Initierea, urmarirea si finalizarea proceselor de compensare a datoriilor reciproce.
Inregistrari contabile de inchidere a facturilor.
Intocmirea de rapoarte de cheltuieli, cash flow si profitabilitate bazate pe exporturile date de programul de lucru
Cunoasterea foarte buna a programului Excel

Beneficii

salariu motivant

Descrierea companiei

Import si distributie nationala

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Analist solduri  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles