de ani Fără Frică...

Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Aug 2007

Analist software Visual C++

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Lucru în echipa
- Studii superioare sau in curs de finalizare de specialitate
- Disciplinat, responsabil, riguros, ordonat

Descrierea jobului

abilitati de comunicare si întelegere a nevoilor clientilor
- abilitati de elaborare a unor specificatii pentru proiecte
- experienta in realizarea arhitecturii sistemelor informatice
- experienta in proiectarea de baze de date
- cunostinte solide despre sisteme n-Tier si Client/Server
- C++, Visual C++
- Baze de date (SQL Server)
- Cunosterea tehnologiilor OOP si OOD;
- Capacitate de analiza si sinteza
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de estimare si respectare a termenelor
- limba engleza
- cunostinte UML, instrumente de analiza si design (Microsoft Project, Microsoft Visio,...)
Avantaje:
- pachet salarial atractiv; - bonusuri pe proiecte; - mediu de lucru stimulativ, birouri pozitionate central; - oportunitati de dezvoltare si de promovare in cadrul unei echipe tinere de profesionisti; - program de lucru flexibil;

Expirat
Analist software Visual C++  -  S.C. INDACO SYSTEMS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles