ANALIST SERVICII CLIENT

CARDOIL AVANTAJ S.A. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Independent, întreprinzator, responsabil, meticulos;
Spirit dе iniţiativă şi atitudine pro-activă in rezolvarea problemelor;
Atitudine pozitivă, orientare spre rezultat si adaptabilitate la conditiile dе stres;
Aptitudine, disponibilitate dе a învăţa lucruri noi si dе a face faţă provocărilor.

Descrierea jobului

Responsabil cu menţinerea şi dezvoltarea relaţiei de colaborare cu furnizorii de produse, urmărind derularea corespunzătoare a contractelor de carburanti.
Editarea contractelor de furnizare carburanti pe baza de card in reteaua de statii partenere.
Alocarea corespunzatoare a cardurilor pe centrele de cost/ grupuri/subconturi.
Verificarea instrumentelor bancare;
Organizarea arhivei pentru documentele financiare si contabile
Se informează permanent asupra promoţiilor acordate de furnizorii /producătorii materialelor / semifabricatelor / produselor stabilite pentru achiziţie, pe categorii de produse (discounturi, bonusuri, etc)
Planificarea activitatilor circumscrise analizei,
Procesarea datelor si informatiilor.

Domeniul de activitate al companiei il reprezinta comercializarea de produse petroliere prin intermediul partenerilor (Rompetrol, Lukoil,Mol, Petrom, OMV, Gazprom), fiind in momentul de fata unicul broker de carburant din Romania.

CARDOIL AVANTAJ este o companie ce joaca un rol important in domeniul transporturilor, produs lansat inca din luna mai, introducand noul concept pe piata transporturilor din integrate complete de logistica a alimentarilor prin preturi preferentiale la alimentarea cu carduri de carburant, datorita parteneriatelor solide pe care le avem cu principalii furnizori din tara, in peste de statii siin afara tarii.

Detinem o flota de +80 camioane noi, Euro 6 (MERCEDES, SCANIA, VOLVO SI DAF).

Publicat 9 Aug. 2022 Expiră 8 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.