Analist servicii client

S.C. H88 WEB HOSTING S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

ATRIBUȚII:
  • Oferă asistență și suport comercial clienților;
  • Urmăreşte şi facilitează implementarea contractelor şi administrează documentele referitoare la contracte, schimbări servicii IT, etc;
  • Colaborează cu alte departamente interne pentru soluţionarea cererilor venite de la clienti;
  • Gestionează şi analizează informaţiile legate de cereri, contracte şi servicii din portofoliu şi întocmeşte rapoarte specifice;
  • Sprijină iniţiativele de dezvoltare sau îmbunătăţire a serviciilor companiei;
  • Contribuie activ la optimizarea şi automatizarea fluxurilor si procedurilor de lucru pentru clienti;
CERINŢELE POSTULUI:
Experienţa în muncă:
  • Cel puţin 1 an într-o poziţie cu responsabilităţi de relaţionare cu clienţii şi administrare servicii;
Cunoștințe, Aptitudini & Abilități:
  • Abilităţi de lucru cu calculatorul: Ms Office (Excel, Word)
  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Abilităţi de comunicare efectivă – în scris şi vorbit;
  • Persoană activă, foarte organizată şi structurată;
  • Orientare către client, orientare către rezultate, atitudine proactivă;
  • Cunoştinţe de limba engleză – avantaj.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.