ANALIST SERVICII CLIENT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru completarea echipei suntem in cautarea unui coleg (M/F) ce va ocupa pozitia de analist servicii client in cadrul departamentului Customer Service. Daca ai cunostinte avansate de excel, esti o persoana motivata si iti place sa lucrezi cu cifrele, te invitam sa ni te alaturi.

Cerinte:
- absolvent de studii superioare
- cunostinte Microsoft Office, excel nivel avansat
- abilitate de a comunica eficient
- capacitate de lucru in echipa
- atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
- constituie avantaj experienta intr-o companie din FMCG

Descrierea jobului

- verifica facturile emise de clientii IKA, le valideaza si le trimite catre dep. Contabilitate
- implementeaza in sistem conditiile comerciale conform contractelor incheiate cu clientii Key Account
- calculeaza si transmite spre emitere bonusuri si discounturi conform contractelor sau actiunilor promotionale
- intocmeste rapoarte zilnice/saptamanale/lunare pentru celelalte departamente
- monitorizeaza incasarile primite de la clienti
- ofera suport departamentului de Vanzari

Se ofera:
- salariu fix + tichete de masa de 20 lei/zi
- discounturi la produsele comercializate de companie
- contract pe durata nedeterminata
- oportunitatea unei cariere intr-o companie dinamica

ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA este una dintre cele mai mari companii de distribuție din România cu o experiență de peste 20 de ani in FMCG, oferind servicii de vânzări și merchandising de talie mondială, marketing și marketing comercial, servicii de planificare financiară și servicii complete de logistică și distribuție prin intermediul celor 12 filiale din Bucuresti si principalele orase ale tarii. Printre cei mai importanti furnizori distribuiti se gasesc: Shell, Henkel, 3M, Cream-Line, Indomie, Aroma Cosmetics, Melitta, Coseli, Septona.

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022