Analist Servicii Client

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii superioare finalizate sau în curs;
  • Cunoștințe bune de limba germană și/sau engleză;
  • Cunoștințe avansate de MS Office;
  • Afinitate față de cifre;
  • Capacitate de asimilare rapidă a cunoștințelor;
  • Abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Departamentul de Customer & Data Maintenance al Global Business Services din Satu-Mare caută colegi pentru rolul de Analist Servicii Client care să se alăture echipei.
Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

Responsabilități:
  • Procesarea comenzilor primite de la clienți;
  • Analiza si rezolvarea erorilor survenite în urma comenzilor;
  • Crearea/Întretinerea modulelor;
  • Crearea/Întreținerea/Ștergerea contractelor;
  • Administrare PDB (Price Data Base);
  • Calcularea supraproducției;
  • Întocmirea de rapoarte/analize.
Beneficii:
  • Pachet de beneficii competitiv pe piața muncii;
  • Mediu de lucru plăcut și stabil cu oportunități de promovare;
  • Training de inițiere;
  • Cursuri interne personalizate după nevoi;
  • Program de muncă flexibil;
  • Reduceri la diverse servicii medicale.

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.

Sisteme electrice moderne și interioare exclusiviste pentru automobile premium – de peste 50 de ani, DRAXLMAIER Group și-a construit renumele de promotor al inovațiilor în industria auto. Peste 55.000 de angajați din întreaga lume, entuziaști și pasionați, contribuie zilnic la crearea caracterului automobilului prin metode inteligente și sustenabile. Sunt colegi cărora le place să-și asume responsabilități, să aibă inițiativă și să creeze mereu ceva nou – așa cum ești și tu.

Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos