Publicat 30 Iul 2019 | Expiră 29 Aug 2019

ANALIST SERVICII CLIENT - LB. GERMANA sau MAGHIARA (Apahida)

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

• cunoaşterea limbii germane sau a limbii maghiare - nivel avansat
• experienţă pe un post similar (relaţii clienţi) – constituie avantaj
• studii superioare
• cunoştinţe foarte bune de operare PC (Microsoft Office)
• abilităţi foarte bune de comunicare, negociere
• abilităţi de organizare şi coordonare, spirit de iniţiativă
• responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenţă
• dorinţă de autoperfecţionare şi acumulare de cunoştinţe
• orientare către eficienţă / rezultate

Descrierea jobului

Descrierea postului:
• ţine legătura cu clienţii din Germania sau Ungaria referitor la: stadiul comenzilor, tiraje, urgenţe de livrări
• lansează comenzile de vânzare în sistemul informatic
• monitorizează comenzile de la lansare pînă la livrarea lor către client
• verifică situaţia plăţilor/client conform termenilor contractuali

Se oferă:
• perspectiva unei cariere în cadrul unei firme de prestigiu
• provocările unui post cheie în cadrul companiei
• un sistem de salarizare motivant, tichete de masă, card de sănătate
• condiţii de muncă la standard comunitar european
• transport asigurat la locul de muncă din Apahida

Suntem o companie modernă, orientată în principal spre producţia de etichete autoadezive. Datorită pasiunii, profesionalismului şi seriozităţii care ne caracterizează, am ajuns cea mai mare tipografie flexografică, producătoare de etichete autoadezive, din România.
www.sunimprof.ro

ANALIST SERVICII CLIENT - LB. GERMANA sau MAGHIARA (Apahida)  -  SC SUNIMPROF ROTTAPRINT SRL