ANALIST SERVICII CLIENT - BUCURESTI

AUTONOM - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare.
Abilități de comunicare, vocabular elevat, gândire analitică, capacitate de organizare și planificare.
Cunoașterea pachetului MS Office;
Dorința de cunoaștere și informare continuă.
Capacitate de organizare și sinteză.
Capacitatea de a învata repede.
Abilitatea de adaptare.
Atentie distributivă.
Bun coechipier.

Descrierea jobului

Te invităm să te alături unei echipe entuziaste și preocupate să evolueze în fiecare zi.

Sprijinirea procesului de vânzări;
Întocmirea ofertelor și a documentelor contractuale;
Menținerea relațiilor cu furnizorii;
Recalcularea ratelor în funcție de parametri ceruți de client.
Analiza anuală a flotei clientului.
Închiderea contractelor pentru autoturismele ajunse la final de contract;
Consilierea clienților care utilizează produsele sau serviciile organizației;
Comunicarea cu clienții prin telefon, e-mail în vederea soluționării solicitărilor acestora;
Pastrarea unei evidente exacte a discuțiilor sau a corespondenței cu clienții;

Dinamica și diversitatea sunt prezente mereu, drept urmare nici urmă de plictiseală în activitatea ta zilnică.

Beneficii:

Pachetul salarial este format din salariul de bază + bonuri de masă.
Abonament medical la o clinică privată.
Oportunități de creștere în cadrul companiei, în funcție de performanță și gradul de implicare.
Investim în oameni și oferim suport pentru dezvoltare personală (cărți, cursuri).
Suntem implicați în problemele comunității din care facem parte, de aceea ai posibilitatea să produci o schimbare cu ajutorul Fundației Autonom.

Autonom este singura companie românească care a primit titlul de Best Employer timp de 4 ani consecutiv.
În 2018 ne-am alăturat comunității celor 123 de organizații recunoscute de WorldBlu la nivel mondial, care promovează principiile democratice și încurajează libertatea la locul de muncă.
Avem cea mai extinsă rețea de mobilitate din România, cu flotă de peste 9000 de autoturisme noi și 44 de agenții în 33 de orașe.
Misiunea noastră este de a oferi servicii ireproșabile la prețuri oneste.
Mai multe detalii găsiți pe www.autonom.ro și leasingoperational.com.
Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos