Publicat 27 Iun 2018 | Reactualizat 25 Iul 2018 | Expiră 28 Iul 2018

ANALIST RELATII CLIENTII- Junior

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare;
  • Experienta anterioara este un plus;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte foarte bune operare PC, Microsoft Office( Excel, PowerPoint, Word);
  • Cunoastinte lucru in soft ERP;

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati si atributii ale postului sunt:

  • Intelege nevoile clientilor si ofera informatii corecte legate de produsele si serviciile companiei;
  • Preia si gestioneaza solicitarile (telefonice sau email) venite din partea clientilor, agentilor de vanzari precum si din cadrul altor departamente din cadrul companiei;
  • Ofera asistenta si suport operational pentru toate diviziile de vanzari;
  • Transmite adrese/notificari catre clienti;
  • participa la proiectele legate de dezvoltarea Serviciului Relatii cu Clientii;

Programul de lucru este: L-V, 9:00 - 17:30

Oscar Downstream este cea mai mare companie petrolieră independentă pe piata distribuţiei de motorină din România.

Lider pe piața stațiilor de incintă, Oscar Downstream are în prezent o retea de peste 1000 de staţii de incintă DIESELpoint, deservita de o flota proprie de autocisterne de ultima generatie.

Pe lângă stațiile de incintă, Oscar Downstream deține o rețea proprie de 30 stații DIESELpoint Access, retea aflata in continua dezvoltare, ce acoperă principalele rute comerciale din țară si asigura alimentarea cu motorină a flotelor auto ale companiilor prin intermediul exclusiv al cardurilor personalizate.
www.oscars.ro

Expirat
ANALIST RELATII CLIENTII- Junior  -  SC OSCAR DOWNSTREAM SRL