Publicat 24 Feb 2006 | Reactualizat 20 Mar 2006 | Expiră 27 Mar 2006

analist recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare, profil socio-uman
- Limba franceza si engleza fluent
- Cel putin 1 an experienta in domeniul recrutarii si selectiei de personal
- Cunostinte de utilizare a calculatorului: MS Office, navigare Internet
- Abilitati de comunicare, spirit de analiza, intuitie si capacitate de observare
- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti

Descrierea jobului

- Identificarea si evaluarea candidatilor pentru posturile vacante si propunerea celor potriviti clientului intern;
- Elaborarea metodei de recrutare pentru a atrage candidati cu calificari adecvate postului;
- Preselectia candidatilor, elaborarea listei scurte pentru interviurile cu clientul intern si stabilirea programului interviurilor;
- Comunicarea rezultatelor catre candidatii respinsi;
- Acompanierea candidatului selectat in procesul de plasare din punct de vedere administrativ.

Salariu motivant
Beneficii conform politicii companiei

Primul constructor roman de automobile, cu o istorie de peste trei decenii DACIA a devenit in 1999 a doua marca a grupului RENAULT. DACIA este liderul constructiei de automobile din Romania, realizand peste 70%din productia nationale de autoturisme si utilitare usoare, precum si lider pe piata de vanzari cu peste 40%din vanzarile de automobile din Romania.

Expirat
analist recrutare  -  Automobile Dacia