Publicat 22 Mai 2008 | Expiră 22 Iun 2008

Analist recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate, preferabil in domeniul psihologiei sau al sociologiei;
- experinta minim 1 an in recrutare si selectie;
- experienta in evaluare de personal, modalitati de compensare si beneficii
- experienta in alte arii ale resurselor umane constituie un avantaj;
- persoana organizata, proactiva, capabila sa lucreze in echipa;
- capacitate de a lucra cu termene limita;
- capacitate de asimilare rapida, flexibilitate;
- cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

- concepere si postare anunturi de recrutare;
- realizarea selectiei CV-urilor si intocmirea bazei de date cu candidati;
- contactarea candidatilor pentru interviuri;
- sustinere interviuri de selectie;
- verificarea si intocmirea dosarelor de recrutare
- realizarea de diferite rapoarte si statistici privind procesul de recrutare

Fondată în 2003, firma Andromede Decor, prin intermediul lanţului de magazine de decoraţiuni interioare şi cadouri Bam Boo, a devenit în scurt timp unul din jucătorii importanţi pe piaţa produselor destinate decorării interioare şi a cadourilor. Magazinele Bam Boo ofera produse pentru toate categoriile de clienti (venituri, situatie sociala, cultura si varsta).

In ultimii ani, reteaua magazinelor Bam Boo s-a extins, in prezent existand 11 astfel de locatii in Bucuresti (5), Timisoara, Iasi, Constanta, Pitesti, Brasov, Cluj.

Expirat
Analist recrutare  -  Bam Boo - decoratiuni interioare