Publicat 01 Iul 2019 | Reactualizat 29 Iul 2019 | Expiră 01 Aug 2019

Analist Programator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

HEXABIT ANGAJEAZĂ PENTRU ECHIPA DIN CONSTANȚA ABSOLVENȚI LICENȚIAȚI MATEMATICĂ INFORMATICĂ CARE DORESC O CARIERĂ ÎN DOMENIUL SOLUȚIILOR INFORMATICE.
CERINȚE:
-CAPACITATEA DE A ÎNVĂȚA ȘI ÎNȚELEGE MODELE DE DATE
-DORINȚA DE A ÎNVĂȚA TEHNOLOGII NOI, JAVA, PLSQL, ETC.
-GANDIRE ANALITICĂ ȘI ATENȚIE LA DETALII
-LIMBA ENGLEZĂ NIVEL AVANSAT
-LUCRU INDEPENDENT ȘI ÎN ECHPĂ

CEI INTERESAȚI SUNT RUGAȚI SA TRIMITĂ CV PE E-JOBS SAU LA ADRESA CV@HEXABIT.RO

Descrierea jobului

SE OFERĂ PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL, DEZVOLTARE PROFESIONALĂ, SALARIU CORELAT CU PERFORMANȚA, POSIBILITĂȚI DE PROMOVARE, SPRIJIN PENTRU FINALIZAREA STUDIILOR DE MASTER DACĂ ESTE CAZUL.

HEXABIT ESTE O COMPANIE ROMÂNEASCĂ CARE DEZVOLTĂ SOLUȚII ÎN DOMENIUL FINANCIAR BANCAR. ÎN CEI 15 ANI DE ACTIVITATE AM DERULAT PROIECTE ÎN ZONA DE GESTIUNE A RISCULUI BANCAR, CALCUL DE PROVIZIOANE, RAPORTĂRI BNR ȘI EBA, RAPORTĂRI IAS39 ȘI IFRS PENTRU CLIENȚI IMPORTANȚI, BĂNCI ROMANEȘTI ȘI STRĂINE.

Expirat
Analist Programator  -  HEXABIT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles