Publicat 21 Jul 2008 | Reactualizat 19 Aug 2008 | Expiră 21 Aug 2008

ANALIST PROGRAMATOR PHP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profil candidat :
•studii superioare, de preferat: Automatica, Electronica, Cibernetica, Matematica, Informatica
•2 ani experienta intr-o firma de profil
•peste 2 ani experienta in PHP/ Javascrip/ SQL
•disponibilitate pentru deplasari in strainatate

Descrierea jobului

Competente :
•PHP
•HTML
•AJAX
•Javascript
•CSS
•SQL - Oracle
•Limbi straine
ofranceza (nivel mediu) - obligatoriu
oengleza (nivel mediu)
•reprezinta un plus cunostinte de .Net C# si Visual Studio

Beneficii
•Mediu de lucru agreabil, la standarde occidentale
•Program de lucru flexibil
•Instruire si deplasari la sediul clientului in Elvetia (Geneva)
•Asigurare medicala
•Tichete de masa
•Salariu negociabil : functie de experienta

SZ IT-Services est la filiale romaine de la société suisse SZ Informatique, spécialisé dans les services informatiques, localise à Genève, Suisse (www.sz-info.ch )
Société nouvelle sur le marché roumain, elle offre des services informatiques de type offshore pour des grands clients suisses ainsi que des organisation internationale (Nations Unies, etc.).

Expirat
ANALIST PROGRAMATOR PHP  -  SZ IT-SERVICES SRL