Analist Programator, DevOps

HEXABIT - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 400 - 500 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

HEXABIT ANGAJEAZĂ PENTRU ECHIPA DIN CONSTANȚA ABSOLVENȚI LICENȚIAȚI MATEMATICĂ INFORMATICĂ CARE DORESC O CARIERĂ ÎN DOMENIUL SOLUȚIILOR INFORMATICE.
CERINȚE:
-CAPACITATEA DE A ÎNVĂȚA ȘI ÎNȚELEGE MODELE DE DATE
-DORINȚA DE A ÎNVĂȚA TEHNOLOGII NOI, JAVA, PLSQL, ETC.
-GANDIRE ANALITICĂ ȘI ATENȚIE LA DETALII
-LIMBA ENGLEZĂ NIVEL AVANSAT
-LUCRU INDEPENDENT ȘI ÎN ECHPĂ

CEI INTERESAȚI SUNT RUGAȚI SA TRIMITĂ CV PE E-JOBS SAU LA ADRESA CV@HEXABIT.RO

Descrierea jobului

SE OFERĂ PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL, DEZVOLTARE PROFESIONALĂ, SALARIU CORELAT CU PERFORMANȚA, POSIBILITĂȚI DE PROMOVARE, SPRIJIN PENTRU FINALIZAREA STUDIILOR DE MASTER DACĂ ESTE CAZUL.

HEXABIT ESTE O COMPANIE ROMÂNEASCĂ CARE DEZVOLTĂ SOLUȚII ÎN DOMENIUL FINANCIAR BANCAR. ÎN CEI 16 ANI DE ACTIVITATE AM DERULAT PROIECTE ÎN ZONA DE GESTIUNE A RISCULUI BANCAR, CALCUL DE PROVIZIOANE, RAPORTĂRI BNR ȘI EBA, RAPORTĂRI IAS39 ȘI IFRS PENTRU CLIENȚI IMPORTANȚI, BĂNCI ROMANEȘTI ȘI STRĂINE.

Publicat 25 aug. 2021 Reactualizat 22 sept. 2021 Expiră 24 sept. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos