Publicat 03 Sep 2008 | Reactualizat 27 Sep 2008 | Expiră 29 Sep 2008

Analist - Programator - 2 posturi

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

serios, perseverent, cu o baza de cunostiinte care ii permite sa evolueze usor.

Descrierea jobului

Detalii pe :

Ambele posturi se refera la analisti programatori. Se accepta experienta in orice mediu de programare pe larg utilizat(Oracle Developer, C#, Java, .NET, etc). Sunt necesare cunostinte de SQL, de preferat dialectul Oracle. Un post este in colectivul informatic ce deserveste Directia Resurse Umane si Salarizare iar celalalt deserveste Directia Comercial(Achizitii Publice)-Financiar.

Expirat
Analist - Programator - 2 posturi  -  Societatea Nationala a Lignitului Oltenia

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles