Analist Procesare Tranzactii poloneza B2 - fara experienta

Manpower - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Atentie la detalii;
-Orientare catre client;
-Atitudine profesionista;
-Cunostinte de limba poloneza si engleza medii;
-Spirit de echipa;
-Initiativa;
-Dornic sa invete lucruri noi;
-Cunostinte Excel, Oracle ERP si Outlook.

Descrierea jobului

-Vei analiza comportamentul de plata al clientilor (cand platesc, daca au tendinta sa intarzie sau nu, cat de mult business facem cu ei);
-Vei comunica impreuna cu respectivii clienti pentru a obtine o data scadenta;
-Activitate B2B, comunicarea fiind cuvantul cheie.

Alte informatii:
-Trainingul se desfasoara remote;
-Recrutam pentru o companie multinationala care ofera consultanta in management, servicii IT si outsourcing;
-Contractul se va inchide initial pe o perioada de 2 ani cu posibilitatea de prelungire ulterioara;
-Poloneza B2 si engleza B1;
-Activitate back-office 70%, comunicare 30%;
-Program Luni - Vineri de la 9:00 la 18:00.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos