Publicat 10 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Analist Preturi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte de operare PC (Microsoft Office, Mail),precum si experienta in folosirea unor instrumente software pentru cercetare de piata;
- Capacitate de analiza si sinteza orientata spre rezolvare strategica a problemelor;
- Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini acordand atentie la detalii;
- Abilitati de negociere si prezentare.
- Studii superioare, profil economic;
- Cunostinte de limba engleza;

Descrierea jobului

- Dezvolta metodologia pentru analize si studii de piata;
- Monitorizeaza continuu parametrii de piata selectati;
- Realizeaza activitatea de cercetare, monitorizare si intocmire de analize legate de tendintele pietei;
- Gestioneaza proiecte.
- Salariul 1400 net in primele 3 luni si 1600 net dupa perioada de proba

Expirat
Analist Preturi  -  AWAY SHELF SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles