ANALIST PIATA SI PRODUS

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Limba engleza – nivel avansat;
Pasionat de Excel cu experienta de lucru cu rapoarte si analize de date;
Abilitati excelente de planificare, organizare si negociere;
Persoana organizata, asertiva, comunicativa;
Experienta anterioara in domeniul medical – constituie avantaj;
Ms Office (Word, Excel) - nivel avansat;

Descrierea jobului

Monitorizeaza competitia si piata externa din punct de vedere al preturilor, varietatii produselor;
Efectueaza studii de piață in legatura cu produsele concurente si oportunitatile existente in piata interna si externa;
Mentine legatura cu furnizorii de produse, pentru obtinerea celor mai bune preturi si conditii de livrare;
Se asigura dе disponibilitatea produselor dе la furnizori (realizeaza forecast-uri luand in considerare timpul dе aprovizionare);
Urmareste realizarea planului dе achizitii (lunar, trimestrial, anual) pentru categoriiile dе produse dе care raspunde si propune modificari in functie dе rezultate;
Este responsabil dе KPI pentru fiecare produs (vanzare, marja dе profit, rotatie);
Gestionează documentele (import-export) de calitate/ fișe tehnice/ alte documentații tehnice primite de la furnizor și informează departamentele implicate.

Importam si comercializam consumabile si echipamente medicale de calitate;

Oferim servicii de logistica performanta, preturi competitive, entuziasm si pasiune in tot ceea ce facem pentru clientii nostri; Livram din stoc atat in sistemul sanitar de stat cat si in cel privat si ne imbunatatim permanent gama de produse oferite;

Toate produsele noastre sunt avizate ANM si indeplinesc cele mai exigente standarde medicale.

Publicat 2 dec. 2021 Reactualizat 30 dec. 2021 Expiră 1 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos