Publicat 08 Feb 2006 | Reactualizat 19 Feb 2006 | Expiră 11 Mar 2006

ANALIST MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta anterioara in vanzari si marketing (in domeniul FMCG) - min. 2 ani;
- Cunostinte avansate de utilizare MsExcel, MsOffice si Acces;
- Limba engleza nivel avansat;
- Studii superioare (tehnice sau economice);
- Permis auto categ. B;
- Abilitati deosebite de comunicare, negociere, lucru in echipa;
- Gandire analitica, viziune;
- Dinamism, simtul umorului, adaptabilitate;
- Domiciliul stabil in Bucuresti;
- Recomandari de la fosti angajatori.

Descrierea jobului

Stabilire preturi de oferta si politica de discount-uri, urmarirea evolutiei vanzarilor corelat cu dinamica pretului de vanzare, urmarirea dinamicii stocurilor, comunicarea cu echipa de vanzari, intocmire si interpretare rapoarte de vanzari.
Se ofera mediu de lucru dinamic si profesionist, posibilitati de dezvoltare a carierei, acces la instruire, pachet salarial motivant.

Importator si distribuitor national de produse alimentare cu temperatura controlata

Expirat
ANALIST MARKETING  -  MACROMEX SRL