Publicat 12 Iun 2008 | Reactualizat 30 Iun 2008 | Expiră 02 Iul 2008

Analist Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent studii superioare-profil Marketing
-Aptitudini organizatorice
-Capacitate de analiza si sinteza
-Cunostinte operare PC-MS Office, Internet
-Experienta anterioara in industria bussines to bussines constituie un avantaj

Descrierea jobului

-Identificarea surselor de informare de tip desk research referitoare la concurenta si monitorizarea concurentei (produse, nivel pret, activitati de marketing, clienti , tehnologii)
-Efectueaza studii de piata
-Centralizarea de informatii din piata
-Realizarea de rapoarte si analize specifice activitatii de marketing
-Participarea la realizarea planului de marketing , a obiectivelor si a strategiei de marketing, in concordanta cu obiectivele si strategia companiei

Electroalfa este o prestigioasa firma privata, cu o indelungata experienta in industria electrotehnica, care detine astazi un loc de frunte in ierarhia firmelor romanesti de profil. Produsele realizate sunt capabile sa raspunda exigentelor actuale si a celor de viitor, in ceea ce priveste alimentarea cu energie electrica a locuintelor, spatiilor comerciale, incintelor industriale.

Expirat
Analist Marketing  -  ELECTROALFA