Publicat 20 Mar 2008 | Reactualizat 18 Apr 2008 | Expiră 20 Apr 2008

Analist Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minimum 2 ani in domeniul cercetarilor de piata;
Studii de specialitate in Marketing/Cibernetica;
Abilitati de sinteza si analiza;
Cunostinte de statistica;
Redactarea rapoartelor de cercetare.

Descrierea jobului

Cautarea de informatii pentru studiile de marketing;
Cercetarea, documentarea si redactarea studiilor de marketing;
Realizarea instrumentelor de cercetare;
Analiza si prelucrarea datelor;

Trend Hospitality este una dintre companiile de consultanţă şi consiliere de primă importanţă, care acţionează într-o industrie a ospitalităţii aflată în plină dezvoltare. Trend Hospitality s-a impus pe piaţă ca sursă de management şi consultanţă pentru investitorii privaţi şi instituţionali din acest domeniu de activitate.

Scopul nostru este de a furniza servicii personalizate şi specializate, de a oferi soluţii eficiente pentru proiecte din industria ospitalităţii, de a oferi valoare şi venituri substanţiale pentru investitori, prin organizarea eficientă a afacerii şi operaţiuni solide. Trend Hospitality face tot posibilul să asigure un management eficient al activelor, să îmbunătăţească permanent valoarea proprietăţii şi să valorifice toate oportunităţile pieţei.

Expirat
Analist Marketing  -  S.C. Trend Hospitality SRL