Publicat 29 Aug 2007 | Reactualizat 27 Sep 2007 | Expiră 29 Sep 2007

ANALIST MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta anterioara in cercetare de piata

Cunostinte in prelucrarea statistica a datelor (SPSS - OBLIGATORIU)

Dinamism, atitudine proactiva in realizarea obiectivelor profesionale si excelente capacitati de comunicare si adaptare la un mediu de lucru modern

Bune abilitati de invatare

Cunostinte PC la nivel avansat

Nivel avansat de cunoastere a limbii engleze

Descrierea jobului

Desfasoara analize ale pietei de profil si o buna cunoastere a activitatii concurentiale

Intocmeste rapoarte cu privire atat la modalitatile de imbunatatire a procesului de vanzare a serviciilor oferite de companie, cat si cu privire la tenditele existente pe piata, in baza analizei si prelucrarii statistice datelor brute

Asigura asistenta necesara in eficientizarea campaniilor de piata initiate de companie

Realizeaza o buna cunoastere a modalitatii de receptare de catre clientii companiei a serviciilor oferite de aceasta (atitudini, motivatii, nevoi etc)

Advanced ManSolutions este o firma specializata furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii va invitam sa accesati site-ul nostru la www.advancedman.ro.
Clientul nostru este o companie locala, specializata in furnizarea de solutii de webdesign, lider regional.

Expirat
ANALIST MARKETING  -  Advanced ManSolutions