Publicat 24 Iul 2007 | Reactualizat 22 Aug 2007 | Expiră 24 Aug 2007

ANALIST MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent de studii superioare de preferinta in domeniul marketing;
-experienta in domeniul studiilor sau cercetarilor de piata;
-cunoscator al limbii franceze si/sau engleze;
-capabil de adaptare la nou si la un mediu dinamic;
- foarte bune cunostinte de operare calculator MS Office;
-organizat, riguros, dinamic, responsabil, proactiv;
-gandire analitica si pozitiva cu bune abilitati de culegere, sinteza si analiza a informatiilor;
-bune aptitudini de comunicare verbala si scrisa;
-capacitate de planificare, spirit de observatie

Descrierea jobului

-analizeaza studiile de piata pentru identificarea problemelor si a oportunitatilor de piata ale produselor;
-furnizeaza interpretari si analize pertinente pentru luarea de decizii in ceea ce priveste un segment de produse si le prezinta departamentelor de vanzari si achizitii;
-monitorizeaza concurenta.

Parte a Grupului Louis Delhaise hypermarket-urile CORA cu o prezenta de 59 hypermarket-uri in Franta si 24 in restul lumii : Belgia, Ungaria, Insula Reunion, Insulele Antile, Vietnam, Insula Mayotte, Madagascar vizeaza permanenta satisfacere si totdeauna in acord cu cerintele clientilor sai printr-o mare varietate si calitate a produselor comercializate.

Expirat
ANALIST MARKETING  -  SC ROMANIA HYPERMARCHE S.A