Publicat 27 Iun 2007 | Reactualizat 26 Iul 2007 | Expiră 28 Iul 2007

ANALIST MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare in domeniul marketingului/statisticii economice;
-Experienta intr-o pozitie similara prezentei oferte (experienta in domeniul bauturilor alcoolice constituie un avantaj);
-Bune aptitudini de culegere, sinteza si analiza informatii; aptitudini de comunicare verbala si scrisa, raportare;
-Abillitati de utilizare a aplicatiilor MEMRB, MS Office si Internet;
-Permis de conducere-categoria B;
-Cunoasterea limbii enleze;
-Gandire pozitiva, dinamic, responsabil,
-Abilitati de negociere.

Descrierea jobului

-Analizeaza studiile de piata pentru identificarea problemelor si a oportunitatilor de piata ale produselor grupului si le comunica managerilor de produs si de trade marketing;
-Centralizeaza rapoartele fortei de vanzare si face sinteze ;
-Analizeaza activitatea de vanzare (controlul planului anual de marketing)

Trust LF Trade Romania opereaza la nivel national in domeniul productiei si distributiei de bauturi alcoolice spirtoase si vinuri.

Expirat
ANALIST MARKETING  -  TRUST LF TRADE ROMANIA