Publicat 08 Iun 2007 | Reactualizat 07 Iul 2007 | Expiră 09 Iul 2007

Analist Marketing

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent al unei institutii de invatamant superior de specialitate ( Marketing si Cercetari de Marketing)
-minim 2 ani experienta in domeniul cercetarilor de piata
-cunoasterea limbii engleze
-abilitati de analiza, sinteza a informatiilor
-cunostinte operare Office, baze de date (SPSS constituie un avantaj)

Descrierea jobului

-analizeaza in mod constant pozitia de piata a produselor din portofoliu si tendintele pietei
-monitorizeaza permanent sursele de date interne
-efectueaza statistici si analize asupra concurentei
-asigura analiza suport de marketing in scopul atingerii obiectivelor de vanzari
-colaboreaza cu agentii specializate de cercetari de piata

Oportunitati:
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie lider de piata
- Desfasurarea activitatii alaturi de profesionisti
- Salariu atractiv si bonusuri corelate cu performanţele înregistrate;

WKH angajeaza Analist Marketing , pentru clientul sau ROMSTAL

In prezent, compania este caracterizata de utilizatorii produselor drept lider de piata, sursa de produse moderne, companie serioasa si de incredere, cu o activitate intensa. Romstal este membru fondator al Asociatiei Producatorilor si Importatorilor de Centrale Termice. Constructiile care poarta amprenta produselor comercializate de Romstal, cele care includ in infrastructura tevi, fitinguri, care folosesc tubulatura furnizata de companie, sisteme de conditionare a aerului, pompe, radiatoare, robineti, colectii de gresie si faianta sunt la fel de diverse ca si oferta companiei: spatii comerciale, cladiri de birouri, unitaji de invatamant si de agrement, sedii de institutii publice intr-un numar extrem de mare.
Echipamentele Romstal sunt integrate in sedii Cora, Billa, Praktiker, Carrefour, Sellgros, Pic, Vel Pitar, Petrom, Lukoil, Mitsubishi Motors, Flanco, Global, Toyota, NordGate, OTP Bank, Garanta, BCR, BRD, Hotel Europa, Palatul Parlamentului, Palatul de Justitie, sedii Electrica, etc.

Expirat
Analist Marketing  -  WKH-Dezvoltare Organizationala