Publicat 25 Apr 2007 | Reactualizat 24 May 2007 | Expiră 26 May 2007

Analist Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara.
Experienta intr-o firma de IT, in cercetari de piata in domeniul IT.
Absolventi de marketing/ cibernetica.
Abilitati de comunicare.
Capacitate de organizare, sinteza si analiza.

Descrierea jobului

Analiza mediului de piata, a concurentei si a pozitiei companiei pe piata.
Dezvoltarea si gestionarea bazelor de date:clienti si prospecti.
Analizarea categoriilor/ segmentelor de clienti vizate.
Elaborarea, coordonarea, supervizarea si controlul activitatii derulate cu agentiile de research.

SC Complet Electro Serv SA, companie din grupul de firme Altex.
Companie cu cea mai moderna linie de productie IT din Sud-Estul.
Valorile companiei sunt:
- clientul in centrul atentiei;
- inovatie;
- calitate;
- competenta;

Expirat
Analist Marketing  -  SC COMPLET ELECTRO SERV SA