Publicat 12 Feb 2007 | Reactualizat 20 Feb 2007 | Expiră 15 Mar 2007

ANALIST MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare economice/ marketing
- Experienta minim un an pe un post similar constituie avantaj
- Operare PC (MS Office)
- Capacitate de analiza si sinteza a informatiei
- Abilitatea de a intelege fenomenul economic, comercial
- Capacitate de a interpreta rezultatele obtinute si de a gasi solutii pentru imbunatatire
- Abilitati de comunicare si prezentare
- Atentie, distributivitate
- Responsabilitate

Descrierea jobului

- Efectueaza analiza lunara a vanzarilor si profiturilor
- Efectueaza analiza rezultatelor proiectelor de marketing
- Realizeaza analize la cerere
- Planifica si coordoneaza studii si sondaje de piata referitoare la companie
- Organizeaza proiecte de cercetare, elaboreaza chestionare, centralizeaza raspunsurile
- Intocmeste rapoarte privind rezultatele si propune solutii

Infiintata in 1996, Valrom Industrie este in prezent lider in Romania in productia de teava si fitinguri de material plastic pentru alimentare cu apa, cu gaz, pentru canalizare, instalatii sanitare si de incalzire.
Pentru antreprenorii si comerciantii din Romania sau din afara tarii, Valrom Industrie este un important furnizor de solutii si sisteme de realizare si functionare a diverselor instalatii, remarcandu-se prin calitatea si varietatea produselor.

Expirat
ANALIST MARKETING  -  VALROM INDUSTRIE