Publicat 11 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 19 Iun 2019

Analist GIS - 99868

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Qualifications

Studii superioare;
Experiență în activitatea specifică GIS - minim 3 ani;
Cunoașterea normelor tehnice privind proiectarea, exploatarea și executarea rețelelor de distribuție gaze naturale;
Utilizator experimentat CAD, GIS și a pachetului Microsoft Office.

Descrierea jobului

Responsibilities

Gestionează informațiile geo-cadastrale;
Actualizează informațiile în sistemul GIS utilizat în companie;
Încarcă, descarcă, prelucrează și validează datele și fișele de colectare a datelor;
Participă la măsurători de teren efectuate cu echipamente specifice;
Validează datele colectate din diferite surse.

Benefits

Pachet salarial atractiv;
Premiu de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;
Primă de vacanţă.

E.ON is a privately-owned international energy company. Our 40,000 colleagues in 13 countries work daily towards the improvement of technical innovations and user-friendly customer solutions for the new energy world. We are the first large energy company to focus more heavily upon the energy of the future through our three business areas of energy networks, renewable energies and customer solutions.

Ai aplicat
Expirat
Analist GIS - 99868  -  Delgaz Grid