Analist Financiar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

Ce dacă ești la început de carieră, dacă ție cifrele îți spun o poveste pe care cu pasiune o poți traduce celor care nu au timpul, abilitatea sau răbdarea de a le descoperi semnificația?

Ce dacă n-ai mai lucrat într-o mare companie, dacă ești o persoană adaptabilă, pro-activă și orientată spre găsirea de soluții?

Ce dacă nu ești încă la nivelul expert în Excel, dacă ai deschiderea și dorința să înveți și să te dezvolți?

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului includ:
  • Suport activ pentru departamentul comerciale;
  • Realizarea rapoartelor de vânzări, a analizelor de performanță și a rapoartelor de activitate
  • Suport in procesele de bugetare si revizuire bugetară;
  • Încărcarea datelor în sistemele de raportare financiară;
  • Suport pentru participarea companiei la licitații;
  • Suport pentru pregătirea rapoartelor economice;
  • Analiza variațiilor costurilor și propuneri de îmbunătățire a rezultatelor
Beneficiile oferite:
  • Pachet salarial motivant;
  • Abonament la clinica medicala privata;
  • Asigurare de viață;
  • Zile libere plătite pentru evenimentele din familie;
  • Mediu de lucru plăcut
  • Posibilitatea de lucru remote conform procedurilor interne

Companie multinațională specializată în servicii de calitate în leasing operational full service. Compania oferă clientilor săi – corporatii mari internationale și IMM-uri – solutii personalizate ce optimizează mobilitatea pentru angajatii acestora și externalizează riscurile asociate cu administrarea unei flote.

Fii parte a unei echipe tinere într-o companie care valorizează talentul și atitudinea pozitivă!
Publicat 8 iun. 2022 Reactualizat 6 iul. 2022 Expiră 8 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos