Analist financiar

ZAUNER ROMANIA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • studii superioare absolvite;
  • cunoștințe avansate de limba engleză;
  • cunoștințe avansate de utilizare MS Office;
  • abordare energică, orientat spre rezultate și proactiv;
  • experiență într-o poziție similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • verificarea facturilor externe și intercompany;
  • colaborarea cu furnizorii și clienții interni, respectiv externi;
  • verificarea documentelor contabile și asigurarea supervizării financiar-contabilă al acestora în evidența costurilor;
  • elaborarea, analiza și livrarea la timp a rapoartelor solicitate de conducerea companiei.
Oferim:
  • pachet salarial atractiv;
  • posibilități reale de dezvoltare profesională într-o companie cu o evoluție continuă;
  • sprijin din partea unei echipe unite pentru o integrare plăcută, într-o atmosferă de respect și colegialitate.

Compania Zauner Romania face parte din, ZAUNERGROUP, cu peste 1250 de angajați în prezent la nivel de grup, astfel suntem unul dintre cei mai mari și mai de succes angajatori în construcția de instalații industriale din Europa.

Oferim personalului înalt calificat și motivat, oportunități interesante și posibilități de dezvoltare.

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos