Publicat 27 Nov 2019 | Reactualizat 25 Dec 2019 | Expiră 28 Dec 2019

Analist Financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii:

Absolvent al învățământului superior economic de specialitate;

Vechime:

Să probeze o vechime de cel puțin 3 ani în domeniu, cuprinzând toate aspectele activității financiar-contabile;

Cunoștințe:

Să posede cunoștințe temeinice în ceea ce privește sistemul organizatoric ;
Să posede cunoștințe temeinice în ceea ce privește Ms Office – Excel si Power Point

Descrierea jobului

Responsabilități și sarcini:

Gestioneaza contractele comerciale tinand evidenta pe fiecare contract si partener comercial;
Inregistreaza si monitorizeaza bugetele de cheltuieli ale companiei

Descrierea companiei

Beneficii:

- Tichete de masa;
- O masa pe zi asigurata;
- Oportunitatea unui job stabil intr-o companie respectabila.

trickSHOTeste un concept nou, modern, unic in Bucuresti, locul despre care stii ca poate fi alegerea ta cand te gandesti la un restaurant cu specific international bun, din Nordul Capitalei, dar si locul in care evenimentele alaturi de colegi, prieteni sau familie, sunt pregatite pana la ultimul detaliu de echipa noastra.

Reunim în același loc plăcerea pentru gastronomia de calitate și pasiunea pentru bowling si biliard, fiind locatia ideala pentru evenimente corporate, personalizate, team building-uri, aniversari sau competitii sportive.

www.trickshot.ro

Expirat
Analist Financiar  -  trickSHOT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles