Publicat 07 Oct 2019 | Expiră 07 Nov 2019

Analist financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam in echipa noastra daca:

- Ai lucrat mai mult de 3 ani in domeniul financiar-contabil

- Ai studii superioare economice

- Esti dispus(a) sa lucrezi in localitatea Tusnad Nou

- Vorbesti bine limba romana si limba maghiara

- Ai utilizat un sistem ERP si stii bine Excel

Descrierea jobului

De ce activitati te vei ocupa:

- Intocmirea de rapoarte financiare periodice si urmarirea indicatorilor de performanta

- Analize de cost

- Urmarirea situatiei incasarilor

- Oferirea de suport in implementera unui sistem ERP, in special in migrarea datalor

Descrierea companiei

Ce oferim?

Noi suntem Apemin Tusnad, o echipa de oameni deschisi la minte, ne intelegem bine si ne pasa de ce facem. Tinem la oamenii cu si pentru care lucram. Tinem la calitatea produselor noastre. Tinem la a construi sanatos. Facem mai mult decat vorbim. Invatam de la cei mai buni si ne bazam pe oameni si tehnologie. Aici gasesti colegi cu care poti lucra usor si poti promova atunci cand esti pregatit(a). Noi suntem punctuali si disciplinati, ceea ce te va ajuta sa iti faci treaba bine si la timp.

Spune-ne cine esti si ce ai facut. Abia asteptam sa ne cunoastem.

Expirat
Analist financiar  -  Apemin Tusnad SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles