de ani Fără Frică...

Publicat 05 Iul 2006 | Reactualizat 28 Iul 2006 | Expiră 05 Aug 2006

ANALIST FINANCIAR - Divizia de Instalatii si Constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare economice finalizate;
- Experienta in activitati de controlling/financiar minim 2 ani;
- Foarte bune cunostinte operare calculator - MS Office;
- Gandire analitica
- Capacitate de sinteza, proactivitate;
- Foarte buna capacitate de organizare, planificare si actiune;
- Foarte bune abilitati de comunicare si de prezentare.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- Verifica incadrarea in bugetul alocat pe fiecare contract;
- Intocmeste situatii de performanta in raport cu costurile pe fiecare contract si pe echipe de service;
- Verifica si transmite indicatorii de performanta pentru toate echipele de service;
- Calculeaza si raporteaza costul orei de manopera;
- Calculeaza costurile indirecte pentru activitatea de mentenanta;
- Intocmeste rapoarte de venituri si costuri pentru activitatea din filiale si pentru echipe.

Oferta:

- Salariu motivant;
- Plan de incentivare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat;
- Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante;
- Tratament corect si sanse egale.

Divizia Instalatii si Constructii asigura grupului UTI o pozitie de lider pe piata in domeniul instalatiilor electrice de medie si joasa tensiune, instalatiilor de curenti slabi, avand o pozitie dominanta in domeniul sistemelor de climatizare, al instalatiilor mecanice si al sigurantei la foc.

Misiunea:
Prin identificarea nevoilor clientilor Divizia Instalatii si Constructii ofera echipamente si servicii, precum si solutii la cheie, eficiente si la un inalt nivel tehnic si calitativ, pentru proiecte de amploare in domeniul constructiilor civile si industriale.

Expirat
ANALIST FINANCIAR - Divizia de Instalatii si Constructii  -  S.C. ELECTROPROIECT S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles