ANALIST DEBITE & CREANTE

Grupul City Grill - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare;
  • Cunoștințe de Contabilitate;
  • Cunoștințe de utilizare PC și Microsoft Office (Excel, Word),
  • Experienta de lucru in Charisma - constituie un avantaj;
  • Abilități de organizare, planificare si coordonare a activităților;
  • Responsabilitate, rigurozitate, atenție la detalii și conștiinciozitate;
  • Abilități foarte bune de comunicare și relaționare;
  • Capacitatea de a respecta termenele limită și de a gestiona sarcini multiple;

Descrierea jobului

  • Verifica si face punctajul fiselor de cont pentru furnizori si clienti
  • Confirma extrase de sold la solicitarea furnizorilor si clientilor
  • Trimite confirmari de sold la final an catre furnizori si clienti
  • Comunica eficient cu furnizorii si clientii in vederea rezolvarii situatiilor sesizate
  • Acorda suport intern membrilor echipei in rezolvarea situatiilor conexe
  • Este un bun facilitator intre membrii echipei, contabilitatea externalizata, furnizori si clienti
  • Verifica/rezolva/escaladeaza diferitele situații reclamate de furnizorii/clienții externi cat si de membrii echipei
  • Face compensari (barter, formulare de compensare, IMI) pentru datorii/creante
  • Intocmeste dosarele de deplasare externa/interna si verifica documentatia justificativa aferenta
  • Verifica documentatia justificativa pentru deciziile de protocol
  • Urmareste platile fara factura in vederea obtinerii si inregistrarii facturilor lipsa
  • Verifica avansurile achitate/incasate, facturate in vederea inchiderii lor la scadenta
  • Arhiveaza documentele cu care lucreaza

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Publicat 23 oct. 2021 Reactualizat 22 nov. 2021 Expiră 22 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos