Publicat 28 Dec 2006 | Expiră 28 Ian 2007

Analist Date

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Foarte bune cunostinte de Excel
Cunoasterea Acces reprezinta unavantaj
Cunostinte de contabilitate primara
Adaptabilitate
Flexibilitate in gandire

Descrierea jobului

Reconcilierea periodica a balantei si a rulajului partenerilor de afaceri
Exportul informatiei primite de la parteneri in excel, prelucrarea acestei informatii in vederea identificarii diferentelor intre evidenta partenerului si cea a companiei
Comunicarea cu partenerii in vederea rezolvarii eventualelor diferente pentru reconcilierea soldurilor

Lider national de distributie presa si produse complementare

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Analist Date  -  CONFIDENTIAL