Publicat 31 Aug 2006 | Reactualizat 17 Sep 2006 | Expiră 01 Oct 2006

Analist Date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare-Economie, Sociologie, Statistica, Matematica
-Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara de analiza a datelor in cercetare continua
-Limba engleza
-Disponibilitate si rezistenta pentru lucru prelungit
-Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala, spirit de echipa
-Gandire analitica

Obligatoriu cunostinte tehnice:

-Operare Windows
-Baze de date SQL
-Excel, macrouri, VBA
-Statistica, SPSS
-Operare UNIX/LINUX

Descrierea jobului

-Produce analize si rapoarte pentru clientii companiei
-Contribuie la dezvoltarea instrumentelor noi de cercetare

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu dinamic.

ASCENDIS este cea mai mare firma de consultanta romaneasca in domeniul Dezvoltarii Organizatiilor. Cu o experienta de 5 ani si o echipa numeroasa de consultanti, suntem in masura sa abordam proiecte complexe de training, schimbare culturala, recrutari si evaluari de personal, sisteme de conducere a performantei si multe altele.

Expirat
Analist Date  -  SC Ascendis SRL