Publicat 15 Feb 2008 | Reactualizat 16 Mar 2008 | Expiră 17 Mar 2008

ANALIST DATE

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Experienta de lucru in domeniul cercetarii de piata de minim 1 an;
- Cunostinte avansate de Office Excel, Access;
- Cunostinte de SPSS;
- Limba engleza avansat - scris si citit;
- Abilitati de organizare pentru incadrarea in deadline

Descrierea jobului

- etichetarea bazei de date;
- curatarea bazei de date.;
- recodificari.

BENEFICII:

- oportunitati de promovare;
- training si formare profesionala;
- echipa foarte competitiva si dinamica.

Companie importanta, care activeaza pe piata de marketing research din Romania.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ANALIST DATE  -  CONFIDENTIAL